» Fənn birləşmələri

 
 
 

Fənn birləşmələri

 


Kollecdə tədris,metodiki və pedoqoji işlərin həyata keçirilməsi üçün aşağıdakı fənn birləşmələri fəaliyyət göstərir:

 

 

 

"Humanitar və sosial iqtisad" fənn birliyi


İbrahimova Nigar Arif qızı - sədr

Həsənov Arif Həsənbala oğlu

İbrahimova Gülnarə Əbülfət qızı

Məmmədov Rafael Həsən oğlu

Şəfiyeva Əminə Nizami qızı

Muradova Çiçək Hacıbayram qızı

Paşayeva Susanna Əbülfət qızı

Niftalıyev İsmayıl Səftər oğlu

Məmmədova Nəzakət Qurban qızı

Səfərəliyeva Raziyə Əvəz qızı

 


 "Ümumtexniki" fənn birliyi


Məmmədova Tərlan Qaçay qızı - sədr

Xəlilov Şair Mülküm oğlu

Məmmədov Fərrux Qara oğlu

Əhədov Qalib Əhəd oğlu

Bayramova İradə Arzuetdin qızı

Başəliyev Fuad Çingiz oğlu

Qədirov Abuzər Dəmir oğlu

 


 "Ümumixtisas və neft" fənn birliyi


Babayeva Sevinc Habil qızı - sədr

Bağırov Fəxrəddin Cəmil oğlu

Qasımova Elmira Siyasət qızı

Cəlilova Sevinc Məmməd qızı

Məmmədova Zərqələm Məhərrəm qızı

Sultanova Reyhan Oktay qızı

Əliyeva Səidə Aslan qızı

Ələsgərov Fikrət Mahmud oğlu

Rüstəmova Mənsurə İslam qızı

Əliyeva Türkan Teymur qızı

Nəcəfova Sveta Saleh qızı

 


"İqtisadiyyat" fənn birliyi


Mahmudova Xavər İlal qızı - sədr

Ağayeva Yaqut Sabir qızı

Əliyeva Salatın Oruc qızı

Sadıqova Elmira Saleh qızı

Əsədov İlham Tofiq oğlu

Salehzadə Ülviyyə Ədilağa qızı

Vəzirova Çimnaz Əbdüləli qızı

Həsənova Zümrüd Əlvan qızı

Əliyeva Səidə Şamil qızı

Məmmədova Gülbəniz Səməndər qızı

Həsənova İlahə Valeh qızı

Məmmədov Fuad Fikrət oğlu

 


"Fizika-riyaziyyat" fənn birliyi


Namazova Xəyalə İsmayıl qızı - sədr

Nəcəfova Xuraman Dadaş qızı

Gülməmmədov Allahverdi Yediyar oğlu

Əhmədova Nailə Misir qızı

Zeynalov İlham Ələkbər oğlu

Məmmədova Ülviyyə Şahvələd qızı

Nəsibova Mehriban Bayram qızı

Kazımova Esmira Kazım qızı

Rəsulova Şəhla Bahadur qızı

Musayeva Lalə Xəlil qızı

 


"Dil və Ədəbiyyat" fənn birliyi


Nağıyeva Mələk Ələkbər qızı - sədr

Əliyeva Şəfiqə İsmayıl qızı

Mehdiyeva İradə İsrafil qızı

Ağayeva Sevda Fehuz qızı

Nuriyeva Aybəniz Hacı qızı

Zamanova Məhsəti Kazım qızı

Əliyeva Aynurə Vasif qızı

Qurbanova Şəhla Əvəz qızı

 


 "İngilis dili" fənn birliyi


Səmədova Aidə Nəriman qızı - sədr

Fərhadi Gülnarə Xalid qızı

Tağıyeva Raziyyə Bayram qızı

Ağayeva Mətanət Hənifə qızı

Sultanova Xatirə Məmməd qızı

Kərimova Könül İsmayıl qızı

Dadaşova Çinarə Mikayıl qızı

Rəhimova Aynur Mustafa qızı

Əliyeva Rəna Eldar qızı

Məcidova Nərmin Əlövsət qızı

 


 "Avtomobil nəqliyyatı" fənn birliyi


Məmmədov Vüqar Nəriman oğlu - sədr

Qardaşov Cəlal Əmiraslan oğlu

Nəbiyev Sənan Həsən oğlu

Hüseynli Həmid Saleh oğlu

Şıxəliyev Faiq Eynəli oğlu

Tağıyev Xəqani Fazil oğlu

Məmmədov Dilən Ədil oğlu

Mürsəli Sevda Arif qızı

Haqverdiyev Elçin Ənvər oğlu

Əliyev Əlvan Mehdi oğlu

Məmmədov Xəlil Çingiz oğlu

İsmayılov Bayram Əsgər oğlu

Salehov Elxan Dadaş oğlu

Bayramov Akif Əli oğlu

 


  "Fiziki hazırlıq və gənclərin çağırışaqədərki hazırlığı" fənn birliyi


Kazımbəyov Aydın Mirzəhəsən oğlu - sədr

Əliyev Mürşüd Məhərrəm oğlu

Atluxanov Ruslan Əzim oğlu